Mira yapı İnşaat olarak; yeni yaşam alanları yaparken, yaşadığınız mevcut mekanları dekore etmeye ve standartlarınızı yükseltmeye talibiz. Kayseri’de Ev dekorasyonu, Kayseri’de Ofis Dekorasyonu, Kayseri’de Dış Cephe Dekorasyonu, Kayseri’da İç Cephe Dekorasyonu ve benzeri hizmetlerde öncü olan firmamız çağın gereksinimlerine de ayak uydurmuştur.

 

Ev veya ofisinizde ; inşaat taahhüt işleriniz yanı sıra, mutfaktan, banyoya, zeminden çatıya, elektrik, su tesisatından, doğal gaz işlerinize, network sistemlerinden, anten tesisatlarınıza, santralden, alarm ve güvenlik sistemlerine,iç ve dış boya işlerinizden, dekoratif taş kaplamalarına, izolasyondan, pencere sistemlerine, genel tadilat işlemlerinden, bahçe düzenlemeye,havuz imalatından, saunalarınıza, her türlü ahşap işlerinden kış bahçelerine, kısacası mekanınızı yaşanılır kılacak tüm alanlarda hizmetinizdeyiz.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT VE DEKORASYON SAYFAMIZ İÇİN YAZIMIZA TIKLAYIP WEB SAYFAMIZI İNCELEYEBİLİR VEYA BİZE AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM KANALLARIMIZIN HERHANGİ BİRİNDEN ULAŞARAK ÜCRETSİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.